weekblad 2010De Batswingers hebben afgelopen zondag, 7 maart, successen geboekt op het STIK team toernooi te Rijsbergen. Niek Van Rooijen behaalde de titel in de ereklasse samen met Paul de Raad (Smash Geertruidenberg).
Paul de Raad (l) en Niek van Rooijen (r) winnen samen het STIK teamtoernooi 2010.
Ruim 100 spelers namen deel. Willy Schaerlaeckens en Rene Daanen zijn tweede in de ereklasse geworden. Een mooie come-back van ex-ereklasser Willy die weer volop in training is voor volgend seizoen. In de hoofdklasse hebben Twan Pelkmans en Daan Vermeulen het net niet gered. In de 1e klasse zijn Mike Staffleu en William van Trier 2e geworden en hebben Martijn Bastiaanssen en Johan Maas de verliezersronde gewonnen.
Verder is Tim Mutsaers 2e geworden bij de C-jeugd. De verenigingsprijs ging dit keer naar Wanzl-Belcrum, Batswingers werden 3e.
Nog belangrijker dan de prijzen was het voor alle Batswingers, en waarschijnlijk ook de andere deelnemers, een ontzettend supergezellige dag.
Krijg je ook zin in tafeltennis, kom dan op maandag of donderdag eens kijken in sporthal Achter de Tuintjes. Als jij zorgt voor sportkleding en sportschoenen, dan zorgen wij voor een batje! Meer nieuws vind je op onze website.